Pajzsmirigy betegek: ÉGÉSI SÉRÜLÉSEK GYÓGYÍTÁSA.

Szeretettel köszöntelek a Pajzsmirigy Betegek Csoprtja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 829 fő
 • Képek - 1959 db
 • Videók - 343 db
 • Blogbejegyzések - 658 db
 • Fórumtémák - 194 db
 • Linkek - 121 db

Üdvözlettel,

Pajzsmirigy Betegek Csoprtja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Pajzsmirigy Betegek Csoprtja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 829 fő
 • Képek - 1959 db
 • Videók - 343 db
 • Blogbejegyzések - 658 db
 • Fórumtémák - 194 db
 • Linkek - 121 db

Üdvözlettel,

Pajzsmirigy Betegek Csoprtja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Pajzsmirigy Betegek Csoprtja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 829 fő
 • Képek - 1959 db
 • Videók - 343 db
 • Blogbejegyzések - 658 db
 • Fórumtémák - 194 db
 • Linkek - 121 db

Üdvözlettel,

Pajzsmirigy Betegek Csoprtja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Pajzsmirigy Betegek Csoprtja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 829 fő
 • Képek - 1959 db
 • Videók - 343 db
 • Blogbejegyzések - 658 db
 • Fórumtémák - 194 db
 • Linkek - 121 db

Üdvözlettel,

Pajzsmirigy Betegek Csoprtja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

 

Égési sérülések gyógyítása házilag azonnal /Vikram dasától/

Egy fiatalember éppen a pázsitját és a bokrokat permetezte, és ellenőrizni akarta a hordó tartalmát, hogy lássa, mennyi permetezőszer maradt benne. Kinyitotta a fedelét, meggyújtotta az öngyújtóját, a lángra lobbanó kipárolgó gázok pedig elborították őt. Üvöltve ugrott le a teherautóról.

A szomszédnője egy tucat tojással és egy edénnyel jött ki a házból azt ordítva: "Hozz nekem még több tojást!" Feltörte őket, és szétválasztotta a fehérjét és a sárgáját. A másik szomszédasszony segített neki bekenni a tojásfehérjével a fiatalember arcát. Mindenki a szorgoskodó hölgyre mutatott. Gratuláltak neki és azt mondták: "Megmentetted az arcát!"

Mikor eljött a nyár vége, a fiatalember egy csokor rózsát vett a hölgynek köszönete jeléül. Az arca olyan volt, akár a baba bőre.

Egy égési sérülésekre való Gyógyító Csodaszer !
Tartsd észben ezt a kezdő tűzoltók oktatási anyagában szereplő, égési sérülésekre való kezelést! Az elsősegély szerint először hideg vizet kell permetezni az érintett területre, míg a hőmérséklete lecsökken, ez meggátolja a bőr további rétegeinek károsodását. Ez után egyenletesen oszlasd el a tojásfehérjét a megégett területen.


Egy nő forrásban lévő vízzel megégette a keze nagy részét. A fájdalom ellenére hideg csapvizet engedett rá, szétválasztotta két tojás sárgáját és fehérjét, az utóbbit kicsit felverte, majd a kapott anyagba belemártotta a kezét. A fehérje rászáradt ily módon fedőréteget képezve.

Később megtudta, hogy a tojásfehérje természetes kollagén, legalább egy órán át folytatta tovább a kezelést újabb rétegeket felhordva a felvert tojásfehérjéből. Délutánra már teljesen elmúlt a fájdalma, másnapra pedig alig maradt nyoma az égésnek. 10 napra rá nyomtalanul elmúlt az egész, a bőre pedig visszanyerte megszokott színét. A megégett rész teljesen regenerálódott köszönhetően a tojásfehérjében található kollagénnek, mely egy vitamindús placenta.

/Mivel ezen információ mindenki számára hasznos lehet, megtennéd, hogy 

továbbküldöd?   /

  

 

 

Égési sérülések gyógyítása házilag azonnal /Vikram dasától/

Egy fiatalember éppen a pázsitját és a bokrokat permetezte, és ellenőrizni akarta a hordó tartalmát, hogy lássa, mennyi permetezőszer maradt benne. Kinyitotta a fedelét, meggyújtotta az öngyújtóját, a lángra lobbanó kipárolgó gázok pedig elborították őt. Üvöltve ugrott le a teherautóról.

A szomszédnője egy tucat tojással és egy edénnyel jött ki a házból azt ordítva: "Hozz nekem még több tojást!" Feltörte őket, és szétválasztotta a fehérjét és a sárgáját. A másik szomszédasszony segített neki bekenni a tojásfehérjével a fiatalember arcát. Mindenki a szorgoskodó hölgyre mutatott. Gratuláltak neki és azt mondták: "Megmentetted az arcát!"

Mikor eljött a nyár vége, a fiatalember egy csokor rózsát vett a hölgynek köszönete jeléül. Az arca olyan volt, akár a baba bőre.

Egy égési sérülésekre való Gyógyító Csodaszer
Tartsd észben ezt a kezdő tűzoltók oktatási anyagában szereplő, égési sérülésekre való kezelést! Az elsősegély szerint először hideg vizet kell permetezni az érintett területre, míg a hőmérséklete lecsökken, ez meggátolja a bőr további rétegeinek károsodását. Ez után egyenletesen oszlasd el a tojásfehérjét a megégett területen.


Egy nő forrásban lévő vízzel megégette a keze nagy részét. A fájdalom ellenére hideg csapvizet engedett rá, szétválasztotta két tojás sárgáját és fehérjét, az utóbbit kicsit felverte, majd a kapott anyagba belemártotta a kezét. A fehérje rászáradt ily módon fedőréteget képezve.

Később megtudta, hogy a tojásfehérje természetes kollagén, legalább egy órán át folytatta tovább a kezelést újabb rétegeket felhordva a felvert tojásfehérjéből. Délutánra már teljesen elmúlt a fájdalma, másnapra pedig alig maradt nyoma az égésnek. 10 napra rá nyomtalanul elmúlt az egész, a bőre pedig visszanyerte megszokott színét. A megégett rész teljesen regenerálódott köszönhetően a tojásfehérjében található kollagénnek, mely egy vitamindús placenta.

 

  

 

 

Égési sérülések gyógyítása házilag azonnal /Vikram dasától/

Egy fiatalember éppen a pázsitját és a bokrokat permetezte, és ellenőrizni akarta a hordó tartalmát, hogy lássa, mennyi permetezőszer maradt benne. Kinyitotta a fedelét, meggyújtotta az öngyújtóját, a lángra lobbanó kipárolgó gázok pedig elborították őt. Üvöltve ugrott le a teherautóról.

A szomszédnője egy tucat tojással és egy edénnyel jött ki a házból azt ordítva: "Hozz nekem még több tojást!" Feltörte őket, és szétválasztotta a fehérjét és a sárgáját. A másik szomszédasszony segített neki bekenni a tojásfehérjével a fiatalember arcát. Mindenki a szorgoskodó hölgyre mutatott. Gratuláltak neki és azt mondták: "Megmentetted az arcát!"

Mikor eljött a nyár vége, a fiatalember egy csokor rózsát vett a hölgynek köszönete jeléül. Az arca olyan volt, akár a baba bőre.

Egy égési sérülésekre való Gyógyító Csodaszer
Tartsd észben ezt a kezdő tűzoltók oktatási anyagában szereplő, égési sérülésekre való kezelést! Az elsősegély szerint először hideg vizet kell permetezni az érintett területre, míg a hőmérséklete lecsökken, ez meggátolja a bőr további rétegeinek károsodását. Ez után egyenletesen oszlasd el a tojásfehérjét a megégett területen.


Egy nő forrásban lévő vízzel megégette a keze nagy részét. A fájdalom ellenére hideg csapvizet engedett rá, szétválasztotta két tojás sárgáját és fehérjét, az utóbbit kicsit felverte, majd a kapott anyagba belemártotta a kezét. A fehérje rászáradt ily módon fedőréteget képezve.

Később megtudta, hogy a tojásfehérje természetes kollagén, legalább egy órán át folytatta tovább a kezelést újabb rétegeket felhordva a felvert tojásfehérjéből. Délutánra már teljesen elmúlt a fájdalma, másnapra pedig alig maradt nyoma az égésnek. 10 napra rá nyomtalanul elmúlt az egész, a bőre pedig visszanyerte megszokott színét. A megégett rész teljesen regenerálódott köszönhetően a tojásfehérjében található kollagénnek, mely egy vitamindús placenta.

 

  

 

 

Égési sérülések gyógyítása házilag azonnal /Vikram dasától/

Egy fiatalember éppen a pázsitját és a bokrokat permetezte, és ellenőrizni akarta a hordó tartalmát, hogy lássa, mennyi permetezőszer maradt benne. Kinyitotta a fedelét, meggyújtotta az öngyújtóját, a lángra lobbanó kipárolgó gázok pedig elborították őt. Üvöltve ugrott le a teherautóról.

A szomszédnője egy tucat tojással és egy edénnyel jött ki a házból azt ordítva: "Hozz nekem még több tojást!" Feltörte őket, és szétválasztotta a fehérjét és a sárgáját. A másik szomszédasszony segített neki bekenni a tojásfehérjével a fiatalember arcát. Mindenki a szorgoskodó hölgyre mutatott. Gratuláltak neki és azt mondták: "Megmentetted az arcát!"

Mikor eljött a nyár vége, a fiatalember egy csokor rózsát vett a hölgynek köszönete jeléül. Az arca olyan volt, akár a baba bőre.

Egy égési sérülésekre való Gyógyító Csodaszer
Tartsd észben ezt a kezdő tűzoltók oktatási anyagában szereplő, égési sérülésekre való kezelést! Az elsősegély szerint először hideg vizet kell permetezni az érintett területre, míg a hőmérséklete lecsökken, ez meggátolja a bőr további rétegeinek károsodását. Ez után egyenletesen oszlasd el a tojásfehérjét a megégett területen.


Egy nő forrásban lévő vízzel megégette a keze nagy részét. A fájdalom ellenére hideg csapvizet engedett rá, szétválasztotta két tojás sárgáját és fehérjét, az utóbbit kicsit felverte, majd a kapott anyagba belemártotta a kezét. A fehérje rászáradt ily módon fedőréteget képezve.

Később megtudta, hogy a tojásfehérje természetes kollagén, legalább egy órán át folytatta tovább a kezelést újabb rétegeket felhordva a felvert tojásfehérjéből. Délutánra már teljesen elmúlt a fájdalma, másnapra pedig alig maradt nyoma az égésnek. 10 napra rá nyomtalanul elmúlt az egész, a bőre pedig visszanyerte megszokott színét. A megégett rész teljesen regenerálódott köszönhetően a tojásfehérjében található kollagénnek, mely egy vitamindús placenta.

 

  

 

 

Égési sérülések gyógyítása házilag azonnal /Vikram dasától/

Egy fiatalember éppen a pázsitját és a bokrokat permetezte, és ellenőrizni akarta a hordó tartalmát, hogy lássa, mennyi permetezőszer maradt benne. Kinyitotta a fedelét, meggyújtotta az öngyújtóját, a lángra lobbanó kipárolgó gázok pedig elborították őt. Üvöltve ugrott le a teherautóról.

A szomszédnője egy tucat tojással és egy edénnyel jött ki a házból azt ordítva: "Hozz nekem még több tojást!" Feltörte őket, és szétválasztotta a fehérjét és a sárgáját. A másik szomszédasszony segített neki bekenni a tojásfehérjével a fiatalember arcát. Mindenki a szorgoskodó hölgyre mutatott. Gratuláltak neki és azt mondták: "Megmentetted az arcát!"

Mikor eljött a nyár vége, a fiatalember egy csokor rózsát vett a hölgynek köszönete jeléül. Az arca olyan volt, akár a baba bőre.

Egy égési sérülésekre való Gyógyító Csodaszer
Tartsd észben ezt a kezdő tűzoltók oktatási anyagában szereplő, égési sérülésekre való kezelést! Az elsősegély szerint először hideg vizet kell permetezni az érintett területre, míg a hőmérséklete lecsökken, ez meggátolja a bőr további rétegeinek károsodását. Ez után egyenletesen oszlasd el a tojásfehérjét a megégett területen.


Egy nő forrásban lévő vízzel megégette a keze nagy részét. A fájdalom ellenére hideg csapvizet engedett rá, szétválasztotta két tojás sárgáját és fehérjét, az utóbbit kicsit felverte, majd a kapott anyagba belemártotta a kezét. A fehérje rászáradt ily módon fedőréteget képezve.

Később megtudta, hogy a tojásfehérje természetes kollagén, legalább egy órán át folytatta tovább a kezelést újabb rétegeket felhordva a felvert tojásfehérjéből. Délutánra már teljesen elmúlt a fájdalma, másnapra pedig alig maradt nyoma az égésnek. 10 napra rá nyomtalanul elmúlt az egész, a bőre pedig visszanyerte megszokott színét. A megégett rész teljesen regenerálódott köszönhetően a tojásfehérjében található kollagénnek, mely egy vitamindús placenta.

 

 

 

 

 

Címkék:

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Ez történt a közösségben:

Galambosné Marcsi 2 hete új képet töltött fel:

Emlekezzunk_szeretteinkre__2082819_5238_s

Jeneiné Terike 2 hete új blogbejegyzést írt: SOKOLDALÚ CSODASZER

Galambosné Marcsi 3 hete új képet töltött fel:

Emlekezzunk__2082331_1236_s

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu