Pajzsmirigy betegek: Pajzsmirigy problémák (fórum)

Pajzsmirigy problémák - [szavazás]

Ezt a témát Jeneiné Terike indította 10 éve

Kedves közösségi tagok.

Olyan fórumot szeretnék most itt elindítani ,ahol mindenki leírja mi a probléma, mit érez, mi az eredménye, és a hozzászólók megírják a válaszba, a tapasztalatukat, vagy újabb kérdéseket egymás között a közösség javára.
A téma indul...Terike.

mi a problémád.

0% nekem ez

0% nekem meg más

Hozzászólások eddig: 4

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Kedves Márta!

Köszöntelek a közösségben. de mint Csongrád megyei egyesület elnöke meghívlak az egyesületünkben. Gépeld be a keresőbe a Pajzsmirigy Betegek Csongrád Megyei Egyesület---nevet és a web oldalakon sok hasznos információt kapsz. Tudnod kell, hogy Magyarországon ez az egyesület létezik, akik a pajzsmirigy betegek érdekképviseletéért jött létre 2008-ban.Mi azon dolgozunk, hogy minden megyében ki alakuljon egy csoport, és orvosoknál, jogilag, pályázatoknál e betegségben szenvedők képviselve legyenek. Ehhez kell összefogás!!Nos a problémád, akár az enyém, de én állandó ellenőrzésre járok.
Javaslatom, kérj egy teljes vérvételre beutalót a TSH, T3, T4 -et is megnézetni.És ezután Endokrin orvost felkeresni. Mi Hódmezővásárhelyre tartozunk én Szegedre, mert ott műtöttek. Egyesületnél meghívunk endokrin orvost felvilágosító előadásra.Aki viszont nem elégedett az orvosával, mint érdekképviseletet folytató vezető, a szegedi edokrinon kérek számára orvosi vizsgálati lehetőséget. El nem szabad hanyagolni magad. Javaslatom, Toborozz tizenkét embert és átmegyünk. Én Orosházi vagyok, 86-óta élek Mindszenten. De ha személyesen akarsz találkozni velem, akkor járok át, mert a lányom is ott lakik, és a temetőbe a szüleim... összehozhatjuk.Legyetek aktívak. nagyon sok ember van akinek alulműködése van, és sok szövődménnyel él együtt..Érdekes nekem senki sem volt a családban ilyen betegségben de én 86-ban kaptam meg!!!Csernobil!! Szeretettel várom a válaszodat.
Vigyázz magadra.
Szép napokat kívánok: Terike.

adam marta üzente 10 éve

Kedves Terike! most találtam meg a közösségeteket, nagy örömömre! nekem az a problémám,hogyaz általad leírt-,és egyéb tünetekkel évek óta küzdök. Édesapám családjában,női ágon szinte mindenkinek volt,ilyen betegsége,és nem tudok eljutni kivizsgálásra,mert a dokim azt kérdi :honnan veszem,hogy nekem erre szükségem van!!!! Az alul működés tüneteivel küzdök. és nem tudok mit tenni! ez ,békés megye. Veleszületett szívhibám is van. de a tüneteim tipikusak: szédülés, lábdagadás, hidegrázás,köhögés, hízás, hányinger. Remélem itt a sorstársak között,találunk megoldást. szeretettel Márta

Akkor mint vezető itt el is kezdem. Állandó izom görcsökkel élek , vizhajtózom, szedek kádyumot, furont, d 3000 vitamint, c- vitamin, és mellékpajzsmirigy nélkül élek, szedem a kalciumot napi 1500mg, és a magnéziumot 1000mg naponta. a kötelező hormon gyógyszert is. van aki ilyen problémával küszködik??
Kérdések, tapasztalatokat itt várok.

Terike.