Pajzsmirigy betegek: Pajzsmirigy betegtájékoztató. (fórum)

Pajzsmirigy betegtájékoztató.

Ezt a témát Galambosné Marcsi indította 13 éve

Hozzászólások eddig: 11

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

[Törölt felhasználó] üzente 12 éve

Szeretném megkérdezni, hogy van-e közületek olyan pajzsmirigy műtött, akinek a Tachystin cseppet kell, kellene szedni ? Azért kérdezem, mert ennek a készítménynek a forgalmazását beszüntették, már külföldről sem lehet meghozatni. Esetleg milyen készítménnyel pótoljátok ? Köszi előre is.
Márta majean@t-online.hu

Ha sikeres lesz az egyesület Széchenyi Tervben kiírt pályázata, Egészségmegőrzés, Betegségmegelőzés címmel.
Akkor számítok a Természetes Gyógymódok kiállítójaira, és az Információ lehetőségeire is.
Információs füzetet is szeretnénk kiadni, itt is lesz lehetőség az együttműködésre.
Természetesen szívesen fogadom a közösség tagságának a leírását, mind arról ki hogyan éli meg e betegséget, mit próbált ki, mi volt hasznos, vagy kinyílváníthatja az orvosokról alkotott véleményeit is. Név csak kezdőbetű kell. Én összegyüjtöm, és a pályázat elnyerésével ezek a hasznos információk, bekerülnének ebbe a füzetbe.
Köszönöm hogy segítitek a közösség és az egyesület munkáját.
Terike.
Lehet privát a:

pbcsme2008@gmail.com

levelet írni.

[Törölt felhasználó] üzente 12 éve

Kedves " pajzsmirigy betegek !

Nagyon tudom mindenkinek ajánlani a Peptid nevű terméket.Ez van folyadék,(bőrön felszívódó) és tabletta(súlyosabb) esetben. megfizethető az ára. Én két hónap alatt teljesen kigyógyultam a pajzsmirigy túlműködésből,( az alulműködésre is hat) .Korrigálja a működést. Üdv Sallai Béláné

Természetesen megtalálod a sok információt a régebbi Hírekbe, Fórumba, csak böngészd.
Mint megyei elnök, mint e web oldal vezetője, mint beteg, én nagyon nagy túlműködéssel kezdtem... Már semmi nincs!!!ez se jó.
Ha a nyitó oldalon a profilom alatt lejjebb mész a Linkeknél megtalálod a másik :
pajzsmirigybetegek. gwgw.hu
oldalt, csak katt rá és regizés nélkül is sok hasznos dolgot találsz. Én vezetem, és szavazz ha tetszik.
Ha magán mondandód van a pbcsme2009@gmail.com
e-mail címre írhatsz.
Üdv: Terike.

Hoffbauer Anna üzente 12 éve

Sziasztok! Anna vagyok! Ha valakinek van túltengésről tapasztalata,arról szeretnék hallani,mert én saját magam vizsgálódtam,nyomoztam a betegség után,így már sokat tudok róla,így jutottam ide is.Igen hosszú történet,majd később leírom,ha lessz valaki akit érdekel!

KÖSZI! H asznos volt a tájékoztató én túlműködésben szenvedek. Kati.

Eipl Jánosné üzente 13 éve

Köszi a sok jó tájékoztatót, nagyon kell, mert a doki csak kiirja a gyógyszert, aztán ámen.például ezt a D-vitaminos dolgot sem tudtam...nagyon hasznos info, köszi mégegyszer.

Mindenki vegye igénybe ezeket a hasznos elérhetőségeket.A Linkre kattintva az oldalon vagytok.
Köszönöm Tóth Józsefné, Áginak, és Galambosné Marcsinak a hasznos oldalak ismertetését.
Én már nagyon sok hasznos dolgot fedeztem fel itt is.
Köszönöm !!

Terike a Vezető

Galambosné Marcsi üzente 13 éve

Kedves Pannikám !
Köszönöm a hozzászólásaidat !
Azt viszont sajnálom, hogy éppen most "nyaral" mindenki !!!
Pedig ha tudnák, hogy mi mindenről maradtak le, akkor most Ők is itt lennének !!!
Köszönöm, és nagyon örülök, hogy RÁD mindig számíthatok !
Puszi : Marcsi

Ugrás a(z) oldalra